Przedszkole Miejskie nr 29
"Kasztanowa Kraina"
w Gorzowie Wielkopolskim
 
jesteś tu: strona główna
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonimAdres e-mail znajomego 
 

konkurs "Moje przedszkole"

 Szanowni Państwo,
 
serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie „Moje Przedszkole" organizowanym przez sklep internetowy Maludas.pl.
Nagrodami w konkursie są bony zakupowe do zrealizowania w sklepie. Dla dzieci, które chciałyby indywidualnie wziąć udział w konkursie, przygotowaliśmy osobną kategorię.
W kategorii indywidualnej wyłonieni zostaną:
 
Zacny Mistrz (I miejsce) - bon o wartości 500 zł,
Prawdziwy artysta (II miejsce) - bon o wartości 300 zł,
Człowiek sztuki (III miejsce) - bon o wartości 200 zł.
 
Wspólna zabawa z dala od technologii to szansa na pogłębienie więzi koleżeńskich oraz kreatywności wśród dzieci, dlatego zapraszamy do przygotowania pracy pod hasłem „Moje Przedszkole". Wykonane prace należy przesłać na adres konkurs@maludas24.pl w formacie .jpg lub .png do 22 czerwca. Ogłoszenie wyników konkursu 24.06.2020. W lipcu na stronie www.maludas.pl nastąpi otwarcie wystawy online z najciekawszymi rysunkami. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie www.maludas.pl w zakładce KONKURS.
 
Opis zadania: Zadanie konkursowe polega na stworzeniu pracy dowolną techniką pracy plastycznej pt. „Moje przedszkole". Można przedstawić wspólny wyjazd, wyjście do kina, na spacer do parku, czy akademię przygotowaną pod okiem opiekunów - w zasadzie każdą wspólną aktywność. Zapraszamy do namalowania swojego przedszkola, placu zabaw,czy nawet widoku z okna sali. Zapoznamy się z każdą pracą. Prace konkursowe oceni komisja konkursowa, której przewodniczy Katarzyna Cerazy (https://www.instagram.com/kasiakredka/), autorka ilustracji do serii książek o Panu Pierdziołce, pokochanej przez wiele dzieci.
 
Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem. W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji.
 
Z poważaniem, Zespół Maludasa
 
Ostatnio dodane zdjęciawięcej ...
Losowe zdjęcia z galeriiwięcej ...
Wiktor
Wiktor